W związku z rozwojem aktywności na polskim rynku oraz realizacją projektów z zakresu budownictwa kubaturowego i przemysłowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Projektu / Koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kontraktowanie poszczególnych prac budowlanych i materiałów

  • planowanie, koordynowanie i realizacja zapytań i zestawień ofertowych,

  • prowadzenie rozmów i negocjacji z potencjalnymi wykonawcami oraz dostawcami

  • współpraca w ramach kilkuosobowego zespołu stanowiącego kierownictwo danej budowy,

  • współpraca z działem umów w kwestii ustalenia treści umowy i zgłoszenia podwykonawców

  • prognozowanie rozliczenia poszczególnych grup prac

  • bieżąca kontrola budżetu budowy

  • wsparcie kierownika budowy w uzyskiwaniu decyzji i pozwoleń

  • koordynowanie powstawania dokumentacji projektowej i uzgodnień

Nasze wymagania

  • doświadczenia zawodowego zdobytego w budownictwie (obiekty użyteczności publicznej, mieszkaniowe, biurowe), najlepiej na podobnym stanowisku,

  • posiadania cech menadżerskich (umiejętność zarządzania, planowania, podejmowania decyzji, organizowania, motywowania i kontrolowania),

  • wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo),

  • realizacji założeń ekonomiczno-finansowych Spółki,

  • zaangażowania w pracę i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • wiedzy technicznej i prawnej oraz chęci jej ciągłego pogłębiania,

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie w trybie „zaprojektuj i wybuduj”

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku budowlanym,

  • możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów, co gwarantuje zawodowy i osobisty rozwój,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • podjęcie zatrudnienia od maja 2021 r.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV tytułując Inżynier Projektu / Koordynator, w razie potrzeby skontaktuj się z nami:

e-mail: biuro@budopol.poznan.pl

tel:       (61) 875 80 72

Doświadczenie:
wskazane doświadczenie zawodowe w budownictwie kubaturowym
Wymiar pracy:
pełen etat
Kontakt w sprawie pracy:
biuro@budopol.poznan.pl lub tel. (61) 875 80 72
Od kiedy:
od zaraz